Kontaktpersoner

Micael Wästefors

Platschef Götene
QA
0511-67615
micael.wastefors@pds.se
 

 

Ola Anteryd

Platschef Vinninga
0510-545096
ola@pds.se

Johan Haskovec

Key Account Manager
0510-545092
johan@pds.se

Peter Karlsson

Sälj & Projektledning
Formverktyg och Plastproduktion
Götene, 0511-67614
peter.karlsson@pds.se

Christer Peterson

Sälj & Projektledning
Formverktyg och Plastproduktion
Götene, 0511-67612
christer.peterson@pds.se

Inge Assarsson

Sälj & Projektledning
Formverktyg och Plastproduktion
Götene, 0511-67624
inge.assarsson@pds.se

Christian Stadling

Sälj & Projektledning
Provverktyg och Formsprutning
0510-545094
christian@pds.se

Anders Thorstensson

Sälj & Projektledning
Prototyper, Gjutning och Pressning
0510-545095
anders@pds.se

Magnus Warström

Kvalitet- & Produktionsteknik
0510-54 50 99

magnus.warstrom@pds.se

Här finns vi

Vinninga

Prototal PDS AB
Tistelvägen 1
531 71 Lidköping

Götene

Prototal PDS AB
Hantverksgatan 2
533 33 Götene